Content

Edycja IX

zakończona
30.03.2021
-10.04.2021
Edycja IX
Edycja IX (zakończona)
Jeżeli kupujesz nawozy z oferty Grupy Azoty i jesteś w stanie okazać Przedstawicielowi Grupy Azoty dokument zakupu nawozów na kwotę min. 1000 zł brutto z okresu od 11 kwietnia 2020 r. do 10 kwietnia 2021, to zgłoś swój udział do IX edycji Programu Grunt to Wiedza, a Twoje gospodarstwo ma szansę na bezpłatne badanie gleby.
 
Pamiętaj liczba miejsc w programie jest ograniczona!
 

Rejestracja na nawozy.eu
od 30 marca do 10 kwietnia 2021.

Rejestracja poprzez formularz dostępny na stronie: nawozy.eu 
(chcąc przyspieszyć proces zgłoszenia, zarejestruj się już teraz na nawozy.eu, a w dniach od 30 marca do 10 kwietnia wypełnij tylko formularz do Programu).

Liczba miejsc w Programie Grunt to Wiedza jest ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń!

Z wstępnie zakwalifikowanymi gospodarstwami skontaktują się Przedstawiciele Grupy Azoty. 
Końcowa lista Uczestników zostanie opublikowana po ostatecznej weryfikacji zakwalifikowanych uczestników.

Wyniki badań przekaże osobiście każdemu Uczestnikowi Przedstawiciel Grupy Azoty.

W ramach Programu w akredytowanych Laboratoriach Okręgowych Stacji Chemiczno-Rolniczych przeprowadzone zostanie badanie dostarczonych próbek gleby w zakresie: pH oraz przyswajalnych form fosforu, potasu i magnezu.

Uczestnicy 1-6 edycji mogą ponownie wziąć udział w progamie.

W 13 makroregionach zakwalifikuje się łącznie 195 gospodarstw o powierzchni gruntów od 20 do 50 ha.

W 13 makroregionach zakwalifikuje się łącznie 325 gospodarstw o powierzchni gruntów od 51 do 300 ha.
 
 

Lista uczestników

 
Po przeprowadzeniu ostatecznej weryfikacji organizator opublikuje listę (imię i nazwisko) uczestników zakwalifikowanych w programie. 
W ramach Programu - przeprowadzone zostaną badania próbek gleby danego Uczestnika.
 

Region 1

Przedstawiciel: Stasiun-Gałandziej Marta
Mateusz Majkut
Mariusz Minkus
Aleksander Pozniak
Renata Morawska-Warcholak
Grzegorz Błądek
Grzegorz Łuniewski
Emila Łuniewska
Michał Chaś
Błażej Gnach
Mateusz Kozdrój
Aneta Polis
Krzysztof Baran
Hendrikus Kerseboom
Zbigniew SŁomiŃski
Karolina Baran
Eugeniusz Myszkowski
Mirosława Wojtkowiak
Henryk Pulkowski
Marek Heppel
Tadeusz Baran
Agnieszka Kolańska
Paweł Baran
Adam Puchała
Kamila Puchała
Jan Twardochleb
Grzegorz Gniewosz
Bronisław Dereń
Jacek Twardochleb
Seweryn Pleń
Krzysztof Kuczyński
Dariusz Klimuk
Lukasz Pierzchlewicz
Ireneusz Kaminiarz
Karolina Kaminiarz-Nawrot
Marek Michalski
Bronisław Michalski
Zbigniew Greczyn
Edward Greczyn
Kamil Kowalewicz
Elżbieta Kerseboom

Region 2

Przedstawiciel: Grabowski Piotr
Jakub Kopeć
Maciek Bujak
Grzegorz Haik
Damian Kurpiela
Waldemar Romanczyk
Jan Morawiec
Piotr Kadzimierz
Grzegorz Siemiatkowski
Łukasz Dytko
Piotr Marcinków
Kazimierz Pabis
Roman Jantos
Marek Kozlowski
Jacek Juszczyszyn
Robert Stasiak
Mateusz Malec
Leon Fronia
Mariusz Sycz
Dorota Wyrobek
Piotr Wertelecki
Paweł Kosowski
Patryk Bagiński
Michał Giza
Mariusz Turowski
Tomasz Pasternak
Jan Mielczarek
Rafał Ptak
Marcel Maksara
Rafał Fabian
Piotr Cymbalak
Tomasz Susło
Dominik Spiller
Adrian Sowiński
Mateusz Żyłka
Jarosław Skowron
Agnieszka Repczak-Gawron
Krystian Wojciechowski
Mirosław Kaniak
Sebastian Maciuch
Bernard Lachnik

Region 3

Przedstawiciel: Kozanecki Michał
Maciej Bednarski
Paweł Jakubiak
Jarek Marciniak
Paweł Pakuła
Radek Zeidler
Artur Mądry
Adam Śmiełowski
Irena Stefaniak
Patryk Dereziński
Marcin Jachnik
Wiktor Łykowski
Tomasz Borkowicz
Krystian Maciejewski
Roman Kamyszek
Jakub Szczepanek
Adrian Polaszyk
Ewa Mroczek
Szymon Ćwik
SŁawomir Szymczak
Paweł Kledzik
Józef Mierzchała
Adam Konieczny
Hubert Hartwig
Adam Nowakowski
Sławomir Borowczyk
Szymon Franc
Mirosław Mieszała
Jan Wujczak
Paweł Mikołajczyk
Marcin Sznura
Sławomir Dyba
Mariusz Ziemniak
Sebastian Jańczak
Andrzej Węgrzyn
Jan Parysek
Jan Koszarek
Czesław Kusz
Arkadiusz Rybakowski
Mirosław Wiśniewski
Adam Pilachowski

Region 4

Przedstawiciel: Gajdowicz Tomasz
Konrad Malinowski
Robert Siekiera
Wiktor Jędrzejczak
Piotr Pszonka
Edward Wojtunik
Bartosz Parucki
Maciej Różański
Michał Polowy
Radosław Rosiński
Tomasz Górski
Tomasz Stańczyk
Waldemar Nenczak
Sebastian Morawski
Bartek Zelek
Anna Wiercioch
Robert Nowak
Wiesław Kulawik
Piotr Kot
Radek Sadowski
Jerzy Wiercioch
Jarosław Wiśniewski
Błażej Urbański
Marek Kowalski
Krzysztof Jeszke
Rafał Zalewski
Emilia Witczak
Michał Redlak
Adam Ignaczak
Jakub Jóźwiak
Błażej Więźlak
Karol Jóźwiak
Mirosław Gaczynski
Wojciech Przybysz
Jacek Zalewski
Małgorzata Sukiennik
Radosław Walter
Piotr Milcarek
Arkadiusz Pietrasik
Witold Ciechanowski
Marcin Paradzinski

Region 5

Przedstawiciel: Rogowski Mirosław
Marcin Mikołajczak
Bernard Łoński
Daniel Mrozik
Bogumiła Prorok
Wiesław Dolata
Jarosław Mazur
Grzegorz Bubeła
Miłosz Budaj
Przemysław Zgoła
Bartosz Szumejda
Mieszko Owczarek
Grzegorz Filoda
Dariusz Dobrowolski
Mateusz Wojtyniak
Agnieszka Korzeniewska
Mariusz Grad
Sylwia Kubelewicz
Patryk Masternak
Krzysztof Boyke
Ilona Kurzawa
Mateusz Nazwisko
Milena Pietrzak
Wojciech Suszek
Wiktor Nowak
Marek Kośmider
Kazimierz Garbiak
Piotr Czeppil
Paweł Piechota
Michal Zienkowicz
Mirosław Pawłowski
Andrzej Maślanka
Sylwester Boczek
Michał Pośpiech
Marcin Sikora
Aleksandra Bełka-Szulc
Łukasz Holak
Krzysztof Lach
Władysław Terlikowski
Radosław Kamieniak
Andrzej Kacprzak

Region 6

Przedstawiciel: Motolko Mariusz
Mateusz Paziak
Marcin Pawelczyk
Małgorzata Kuras
Pawel Romanko
Kamil Łukasewski
Andrzej Lemieszek
Marek Zyska
Daniel Michałek
Piotr Sokół
Bartosz Rzepiela
Tomasz Przytulski
Piotr Kielbratowski
Piotr Włodarczyk
Wioletta Chodorowska
Karol Maszota
Eryk Wąsowski
Leszek Klufczyński
Dariusz Lewandowski
Jarosław Woycicki
Łukasz Wielk
Jarosław Gutmański
Jan Płoski
Jacek Gołkowski
Mieczysław Pawelczyk
Lubomir Staszko
Mirosław Staszko
Tomasz Zalewski
Arkadiusz Chmielewski
Dariusz Gornowicz
Robert Letkiman
Leszek Kordalski
Mateusz Kulecki
Wojciech Michniewicz
Magdalena Kuriata
Agata Kuriata
Joanna Iwańska
Piotr Ksyta
Mariusz Gruźlewski
Sławomir Jaroszkin
Marcin Knitter

Region 7

Przedstawiciel: Szczepanik Łukasz
Konrad Kowalczyk
Kacper Celmer
Mariusz Parzych
Krzysztof Królak
Daniel Bakierzyński
Andrzej Truszkowski
Jacek Prusik
Kamil Wyszyński
Szymon Kołakowski
Dariusz Szlaski
Emil Wójcicki
Robert Markowski
Grzegorz Borzym
Kacper Modzelewski
Marcin Sadkowski
Sławomir Wierzbicki
Łukasz Chmielewski
Danuta Żebrowska
Krystian Budzyński
Tomek Przedpełski
Rafał Miłoszewski
Bogdan Gutowski
Leszek Mossakowska
Stanisław Wyszyński
Grzegorz Zalewski
Cezary Srebnik
Marek Budziszewski
Grzegorz Burski
Timasz Grztbowski
Marcin Zimak
Wojciech Jakubiak
Maciej Nowakowski
Paweł Ciskowski
Lukasz Czyrsznic
Annaelżbieta Stankiewicz
Michał Boguski
Radosław Sosnowski
Adam Adamkowski
Adrian Maćkiewicz

Region 8

Przedstawiciel: Mikicińska Monika
Bartłomiej Radzikowski
Krzysztof Żukowski
Aleksander Szydło
RafaŁ Olszewski
Przemysław Sztelmach
Marek Siniło
Radosław Sorokosz
Dariusz Szerszeń
Paweł Wykowski
Mirosław Łowczecki
Michał Modzelewski
Łukasz Żurakowski
Weronika Wiśniewska
Zbigniew Płoński
Andrzej Brzozowski
Dawid Burkiewicz
Rafał Kazimierczuk
Andrzej Saniewski
Paweł Siewiereniuk
Maciej Zochowski
Paulina Dąbrowska
Krzysztof Drągowski
Arkadiusz OstrzygaŁo
Helena Rogowska
Mariusz Jaszczołt
Paweł Sobolewski
Pawel Guzel
Adam Guzel
Karol Holowienko
Mirosław Kalinowski
Anna Stopko
Radosław Kłoskowski
Krzysztof Majewski
Wiesław Wojno
Jakub Choromański
Adam Szymański
Sławomir Stasiuk
Dariusz Romanowski
Łukasz Modzelewski
Jerzy Siemienowicz

Region 9

Przedstawiciel: Matejuk Marcin
Paweł Gajewski
Damian Prokurat
Rafał Jasiński
Karol Omelańczuk
Mariusz Jaczewski
Marlena Gugała
Cezary Kulik
Marek Demczuk
Nikodem Winek
Marcin Lipiński
Dariusz Krasuski
Maciej Adamski
Paweł Krasuski
Piotr Izdebski
Tomasz Ługowski
Tomasz Kokoszka
Daniel Korycki
Daniel Głuchowski
Kamil Skwierczyński
Daniel Żaboklicki
Wojciech Kuzak
Jacek Majewski
Tomasz Wrzosek
Piotr Kryński
Piotr Kamiński
Kamil Florczak
Mariusz Ewiak
Dariusz Cholewa
Albert Borkowski
Michał Szafrański
Bożena Orłowska
Krzysztof Dąbrowski
Michał Toczyski
Janusz Ługowski
Paulina Paulina
Natalia Zalewska
Grzegorz Sitarz
Marek Borowski

Region 10

Przedstawiciel: Kiełpsz Paweł
Mateusz Gladyś
Wiesław Włodarczyk
Kamil Górski
Grzegorz Dela
Paweł Niezabitowski
Łukasz Kubicki
Piotr Jagodziński
Stanisław Świrk
Hubert Jończyk
Rafał Prokopek
Daniel Sowiński
Beata Duda
Przemysław Szyszka
Przemysław Blicharski
Adrian Jaszczyk
Jan Ziębiński
Przemysław Gąska
Robert Kita
Tomek Grzelak
Piotr Wilk
Tomasz Majkowski
Karol Majdak
Paweł Kowalik
Anna Grela
Paweł Waligórski
Wojciech Walas
Jarosław Tomczyk
Łukasz Wieczorek
Adam Pietrzyk
Marek Pawłowski
Janusz Rola
Janusz Giez
Piotr Stańczyk
Karol Bancerek
Paweł Wożeński
Piotr Dobrodziej
Łukasz Królik
Tadeusz Konieczny
Jarosław Bichta
Grzegorz Kosonowski

Region 11

Przedstawiciel: Struk Kamil
Wojciech Blicharski
Michał Kroszka
Andrzej Łukasik
Kazimierz Berbeć
Bartosz Kasprzak
Jarosław Kasprzak
Marek Smutek
Sylwia Sidor
Cezary Kowalski
Sylwester Blicharski
Marcin Jarmuł
Dariusz Kowalczyk
Andrzej Dyjak
Michał Orzełowski
Krzysztof Rycerz
Marek Szuciak
Michał Sidor
Adrian Osiejuk
Krzysztof Chromczak
Michał Wojciechowski
Bartłomiej Sidor
Marek Nestorowicz
Jerzy Blicharski
Marcin Puchacz
Agnieszka Masłowska-Wach
Janusz Poniewozik
Andrzej Jakubas
Dawid Jaruga
Piotr Lewicki
Zbigniew Petkowicz
Bogdan Pochwatka
Marcin Kowalczuk
Dawid Kowalski
Tomasz Hołownia
Krzysztof Badaszek
Paweł Kowalik
Gabriel Puszka
Paweł Nogal
Tomasz Kurowski
Krzysztof Kazula

Region 12

Przedstawiciel: Przytuła Cezary
Andrzej Zawidczak
Sandra Jędrzejewska
Janusz Pirogowicz
Paweł Kaczor
Bartek Lewczyk
Ryszard Dybis
Grzegorz Klimkowicz
Mariusz Bielak
Mateusz Jakubas
Paweł Górski
Adam Flaga
Andrzej Makuła
Anna Szczepanek
Ryszard Tabuła
Mateusz Cieślicki
Maciej Mazurek
Marcin Krauze
Kuba Kamiński
Jacek Gierczak
Mateusz Winiarski
Paweł Trybalski
Piotr Maciuk
Damian Szczepanek
Adam Śmieciuch
Arkadiusz Borys
Andrzej Skalski
Paweł Ląkocy
Krzysztof Biesiadecki
Ireneusz Szewczuk
Marcin Knap
Monika Janiec
Michał Rudiuk
Jacek Bernard
Dariusz Steczkiewicz
Rszard Tabuła
Bogdan Stopyra
Michał Kaziuk
Marcin Gryn
Adam Herc
Piotr Kuryk

Region 13

Przedstawiciel: Kuropatnicki Grzegorz
Łukasz Długosz
Adam Wacławik
Rafał Stączek
Monika Gomulak
Łukasz Chlebica
Tomasz Padykula
Tomasz Paszek
Rafał Śmiałowski
Mateusz Mędrek
Łukasz Bąchorek
Marek Gaweł
Łukasz Widera
Tomasz Rusinek
Krzysztof Fedyk
Władysław Koza
Jerzy Stączek
Łukasz Boligłowa
Mariusz Sochacki
Paweł Stączek
Tomasz Gorajczyk
Wojciech Gąsior
Paweł Szczepaniak
Krzysztof Gajda
Marek Szczepaniak
Darek Kupka
Jacek Frydrych
Tomasz Grobarczyk
Karol Wallach
Maciej Osada
Wojtek Jerzak
Karol Florek
Piotr Kwapień
Konrad Dzioba
Mateusz Dzioba
Patryk Antonin
Piotr Wiśnicki
Jerzy Granda
Jan Mach
Eugeniusz Plottek
Arkadiusz Madetko
 
 

Dokumenty

 
 
 
0