Content

Edycja VII

zakończona
2-19.04.2019
Edycja VII
Edycja VII (zakończona)

Jeżeli kupujesz nawozy z oferty Grupy Azoty i jesteś w stanie okazać Przedstawicielowi Grupy Azoty imienny dokument zakupu nawozów na kwotę min. 1000 zł brutto z okresu od 1 maja 2018 do 19 kwietnia 2019, to zgłoś swój udział do VII edycji Programu Grunt to Wiedza, a Twoje gospodarstwo ma szansę na bezpłatne badanie gleby. 

 

Rejestracja na nawozy.eu 
od 2 do 19 kwietnia 2019.

Rejestracja poprzez formularz dostępny na stronie: nawozy.eu 
(chcąc przyspieszyć proces zgłoszenia, zarejestruj się już teraz na nawozy.eu, a w dniach od 2 do 19 kwietnia wypełnij tylko formularz do Programu).

Liczba miejsc w Programie Grunt to Wiedza jest ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń!

Z wstępnie zakwalifikowanymi gospodarstwami skontaktują się Przedstawiciele Grupy Azoty. 
Końcowa lista Uczestników zostanie opublikowana po ostatecznej weryfikacji zakwalifikowanych uczestników.

Wyniki badań przekaże osobiści każdemu Uczestnikowi Przedstawiciel Grupy Azoty.

W ramach Programu w akredytowanych Laboratoriach Okręgowych Stacji Chemiczno-Rolniczych przeprowadzone zostanie badanie dostarczonych próbek gleby w zakresie: odczynu gleby pH, fosforu, potasu i magnezu.

W otwartej rejestracji w serwis nawozy.eu do programu zotanie zakwalifikowanych łącznie 770 gospodarstw.

W 14 makroregionach zakwalifikuje się 350 gospodarstw o powierzchni gruntów od 20 do 50 ha (po 25 gospodarstw na makroregion) .

W 14 makroregionach zakwalifikuje się 420 gospodarstw o powierzchni gruntów od 50 do 300 ha (po 30 gospodarstw na makroregion) .
 
 

Lista uczestników

 
 
Organizator publikuje listę Uczestników (imię i nazwisko) zakwalifikowanych w programie GRUNT TO WIEDZA.
W ramach Programu - przeprowadzone zostaną badania próbek gleby danego Uczestnika.
 

Region 1

Przedstawiciel: Mirosław Rogowski
Krzysztof Gała
Michał Bielawski
Edward Denkowski
Karolina Trybuchowska
Mateusz Szyca
Andrzej Chabowski
Izabela Pawlak-Lewandowska
Krzysztof Kwaśniewski
Aleksandra Jankowska
Grzegorz Kaczmarek
Dominik Dominik
Michał Kmieć
Krzysztof Skubel
Tomasz Motyl
Karol Skotarczak
Paweł Słaby
Jerzy Czarniak
Jacek Lisaj
Dawid Grabski
Waldemar Ociepa
Grzegorz Grosicki
Krzysztof Łosek
Wiesław Nita
Rafał Siemiński
Jan Stec
Wiesław Konikowski
Michał Wityszyn
Edward Salach
Michał Golonka
Marek Wójcik
Artur Jodko
Paweł Marcinkowski
Bartłomiej Perz
Jan Wiśniewski
Paweł Leoszko
Łukasz Ćwiok
Paulina Grabowska
Józef Bełka
Adam Słodkowicz
Katarzyna Wieczorek
Tadeusz Grosicki
Aleksandra Wieczorek
Aleksandra Bełka-Szulc
Adam Jastrzabek
Paweł Garbiak
Łukasz Wieczorek
Jarosław Pospieszny
Grzegorz Winiszewski
Zbigniew Rosa
Janusz Witkowski
Henryk Witkowski
Józef Dubik
Sławomir Judziński
Katarzyna Człapa
Sebastian Czepczyński

Region 2

Przedstawiciel: Marta Stasiun-Gałandziej
Andrzej Wojtysiak
Krystian Trojanowski
Jakub Pielech
Krzysztof Kuźmiński
Zdzisław Dobrzyński
Leszek Lachowski
Karolina Zwolska
Leszek Mrozek
Marek Jefimik
Sebastian Pachota
Daniel Zawadzki
Jan Lisiecki
Lesław Musik
Andrzej Dyczko
Zbigniew Rozkrut
Michał Ostrowski
Sławomir Maślanka
Izabela Dudek
Andrzej Walczak
Krzysztof Krzyżak
Ryszard Paprzycki
Tadeusz Kokociński
Jarosław Świryda
Jacek Bizukojć
Marcin Kulpa
Franciszek Pernak
Michał Pietrasik
Robert Hołtra
Mirosław Mytych
Marcin Bil
Tomasz Kozioł
Jerzy Wilk
Franek Osip
Janusz Jagieła
Przemysław Dawid
Łukasz Wojtyczka
Mateusz Cytrycki
Marzena Obst
Mieczysław Brodnicki
Bogdan Maćkowiak
Zdzisław Janas
Sebastian Błach
Iwona Turek
Michał Turek
Ireneusz Obarzanek
Bartosz Obarzanek
Tomasz Zwolski
Joanna Zwolska
Tadeusz Turek
Marcin Janeczek
Mirosław Kuś
Waldemar Kuś
Patryk Michalski
Mikołaj Kuś
Urszula Zawadzka

Region 3

Przedstawiciel: Piotr Grabowski
Andrzej Kierat
Wiesław Król
Staniław Urbańczyk
Pawel Mozgowiec
Mariusz Skalny
Stefan Kaleta
Jarosław Pawlus
Łukasz Gmyrek
Artur Rybol
Marcin Markowski
Dariusz Szczerbień
Mariusz Istek
Patryk Kandziora
Józef Norek
Radosław Nowicki
Przemysław Pamuła
Tomasz Krasowski
Ryszard Lelas
Piotr Staszczyk
Piotr Mazur
Mateusz Marek
Waldemar Stankala
Dawid Jeziorski
Robert Kosa
Paulina Stadnik
Anna Drygas
Katarzyna Gembara
Marek Konefał
Krzysztof Żygadło
Rudolf Piechaczek
Janusz Kronhof
Andrzej Laska
Łukasz Laska
Paweł Wróbel
Łukasz Kronhof
Dominik Skalny
Henryk Bryłka
Przemysław Głąb
Jan Morawiec
Hubert Galler
Kornelia Patrzek
Adrian Duda
Bernard Strużyna
Krzysztof Girtler
Paweł Cymbalak
Jakub Piekielny
Mateusz Uhornicki
Paweł Marel
Jacek Kudryński
Dawid Kowcz
Krystian Stankala
Krzysztof Puk
Rafał Wiatr
Józef Świtała
Jakub Kłysz

Region 4

Przedstawiciel: Michał Kozanecki
Michał Skonieczny
Kamil Włodarczyk
Krzysztof Michalak
Olga Zienczyk
Jacek Kozłowski
Zygmunt Szarpak
Radosław Dominikowski
Karolina Błaszak
Barbara Grynia
Filip Harzyński
Wojciech Paluszek
Michał Zdrojewski
Jacek Włodarczyk
Robert Wojtkowiak
Marcin Napieralski
Łukasz Borowczyk
Adam Nowak
Bogusław Sawicki
Marek Kubiaczyk
Tomasz Zieliński
Paweł Szymański
Krzysztof Sierszulski
Agnieszka Kokot
Jarosław Ciesielski
Leszek Jałoszyński
Maciej Putko
Szymon Krause
Michał Krasulak
Szymon Podlewski
Adam Dolata
Leszek Nowak
Piotr Winiaszewski
Tomasz Borczykowski
Artur Niklas
Grzegorz Grynia
Filip Rezulak
Joanna Wełnic
Przemysław Rochowiak
Radoslaw Budner
PaweŁ Antczak
Grzegorz Kryszak
Mariusz Brodziński
Sebastian Rusin
Maciej Miszkiewicz
SŁawomir Kaczmarek
Krzysztof Dzienniak
Edward Zbonik
Jerzy Bartczak
Rafał Głowiński
Tomasz Szacik
Albert Waligóra
Marcin Kokocha
Magdalena Matloka
Adam Mioduszewski
Krzysztof Wolczyński

Region 5

Przedstawiciel: Mariusz Motolko
Adrian Podowski
Dawid Tecmer
Robert Fyda
Miłosz Gutjar
Marcin Kowalski
Krzysztof Binkul
Piotr Gutowski
Tadeusz Kolberg
Mariusz Kwiecień
Andrzej Libura
Marcin Konicz
Zbigniew Mróz
Kazimierz Tołczyk
Dariusz Dąbrowski
Łukasz Kamiński
Damian Bawolski
Artur Zelma
Tomek Fefor
Mateusz Kułakowski
Radosław Myszak
Edmund Czarnecki
Mirosław Piotrowski
Stefan Biedrzycki
Henryk Górski
Grzegorz Krzyżanowski
Krzysztof Konefał
Rafał Wąsik
Arnold Kwas
Szymon Siołek
Dariusz Pokojski
Andrzej Musiał
MirosŁawmarian KrÓl
Jaroslaw Deneka
Marek Olczak
Bartosz Głowacki
Jarosław Gutowski
Krzysztof Zinka
Marian Modrzewski
Marek Popis
Daniel Radomski
Michał Mikulewicz
Grzegorz Szyszko
Tomasz Kmiecik
Michał Jabłonka
Grzegorz Jackowski
Rafał Rudnik
Krzysztof Skrajny
Adam Debert
Łukasz Woźniak
Bogusława Karpińska-Głowacka
Daniel Dzieruk
Wilhelm Juniewicz
Sławomir Dumański
Rafał Waruszewski
Łukasz Szostak

Region 6

Przedstawiciel: Tomasz Gajdowicz
Zdzisław Murawski
Wojciech Łuczak
Henryk Kawczyński
Sławomir Spychalski
Krzysztof Kunca
Tomasz Hoppe
Rafał Czapla
Michał Ziętarski
Mateusz Świątkowski
Jan Słowiński
Andrzej Murawski
Wojciech Chojnacki
Stanisław Żak
Ireneusz Smardzewski
Dominik Pełka
Marcin Wandoch
Kamil Dąbrowski
Sławomir Meller
Marcin Puławski
Jakub Rusoń
Damian Brożyna
Paweł Okoński
Tomasz Szczepanik
Dawid Wachnik
Mateusz Stosik
Radosław Stańczyk
Marek Kunca
Aleksander Łękawski
Jolanta Kaczmarek
Przemysław Kłosiński
Michał Suski
Piotr Rutkowski
RadosŁaw Pruk
Łukasz Wiśniewski
Piotr Kwas
Bartosz Kowalski
Krzysztof Bartczak
Arkadiusz Kowalski
Mateusz Burak
Kamil Kujawiak
Ryszard Zieliński
Wojciech Socha
Przemysław Kostrubiec
Tomasz Szymczyk
Sławomir Narojczyk
Paweł Krotowski
Dawid Szwajca
Grzegorz Kietlinski
Andrzej Rozpłoch
Antoni JabŁoŃski
Jacek Krakówka
Jakub Panaszek
Karol Szalski
Marcin Skalski
Bogusław Sukiennik

Region 7

Przedstawiciel: Cezary Przytuła
Michał Pakuła
Łukasz Plata
Łukasz Niedbalski
Mateusz Przygodzki
Adam Szpoton
Marcin Patyna
Mateusz Masternak
Tomasz Pabis
Marcin Kowalczyk
Paweł Chałupczak
Emil Kołodziejczyk
Iwona Paprocka
Łukasz Napora
Rafał Przybylik
Marcin Poziomek
Łukasz Walczyk
Grzegorz Skrzyniarz
Damian Drdzeń
Janusz Bąk
Mateusz Wach
Łukasz Osojca
Konrad Raczyński
Piotr Drab
Jan Urbaniak
Paulina Wrona
Bartosz Sułek
Bartosz Heba
Roman Kitala
Marcin Kiełbus
Stefan Dziura
Michał Kruk
Łukasz Sobieraj
Tomasz Zając
Janusz Grzegorczyk
Żaneta Zasępa
Grzegorz Matyja
Krzysztof Pilśniak
Radosław Soja
Kamil Piasecki
Paweł Nowakowski
Piotr Kawa
Paweł Kaczmarzyk
Waldemar Sternik
Marcin Szumliński
Artur Zapała
Michał Cudak
Piotr Pasternak
Tadeusz Konieczny
Tomasz Piechota
Zbigniew Dziubek

Region 8

Przedstawiciel: Grzegorz Kuropatnicki
Tomasz Baran
Paweł Strzoda
Elżbieta Podsiadło
Andrzej Rzepka
JÓzef Golonka
Szczepan Siudak
Bartlomiej Kowalski
Marcin Michalski
Piotr Gajda
Andrzej Ratuszny
Grzegorz Warchoł
Krzysztof Obróbka
Barbara Kusibab
Piotr Sosna
Jarosław Puchałka
Paweł Antas
Tomasz Nowak
Piotr Furczyk
Marek Majcher
Józef Lachendrowicz
Wiesław Bierzyński
Damian Skoczylas
Szymon Krężel
Małgorzata Procek
Agata Wojcieszek
Krzysztof Dzięciołowski
Paweł Wojcieszek
Marek Zabierowski
Robert Bednarek
Robert Wąs
Bartek Tabaszewski
Iwona Stojek
Wacław Rzeszutek
Tomek Kowal
Gerard Lokocz
Kamil Wojtas
Henryk Nierobiś
Marek Przybyła
Janusz Mróz
Wojciech Smagała
Danuta Bugaj
Krzysztof Frydrych
Tomasz Koziel
Grzegorz Szwaczka
Sebastian Supeł
Piotr Chorąży
Jakub Głód
Edwin Ćwiok
Adam Magiera
Andrzej Magdoń
Michał Barnak

Region 9

Przedstawiciel: Łukasz Szczepanik
Krzysztof Motyliński
Dariusz Gnatowski
Paweł Kisiel
Piotr Wielechowski
Andrzej Rutkowski
Łukasz Churski
Krzysztof Pyszniewski
Tomasz Dulski
Pawel Wroblewski
Krzysztof Gałecki
Andrzej Szwech
Danuta Dąbrowska
Marcin Czachorowski
Sylwester Kuchta
Łukasz Krysztofiak
Łukasz Szczepanik
Adam Książak
Jan Godlewski
Mariusz GĄska
Rafał Godlewski
Krzysztof Hofman
Jerzy Piątek
Piotr Duszyński
Jarosław Grabarczyk
Andrzej Bońkowski
Radosław Przyczka
Stanisław Smoliński
Tadeusz Todzia
Grzegorz Mroczek
Marcin Chmielewski
Piotr Traczyk
Wojciech Ruszczyński
Krzysztof Ćwiek
Paweł Żbikowski
Arnold Świerkocki
Ewa Kopycińska
Andrzej Szczepański
Andrzej Nachtygal
Tadeusz Kraśniewski
Marcin Pluta
Radosław Zimak
Tomasz Ziółkowski
Przemysław Piórkowski
Andrzej Ostrowski
Paweł Brygier
Adrian Maćkiewicz
Paweł Napierski
Rafał Zomkowski
Marcin Krystek
Tobiasz Wodzynski
Michał Dąbrowski
Stanisław Opęchowski
Tomasz Podbielski
Remigiusz Felczak

Region 10

Przedstawiciel: Marcin Matejuk
Mariusz Ręcławowicz
Tomasz Świerczewski
Paweł Krupski
Franciszek Kurowski
Mirosław Wilczyński
Sławomir Szczepanik
Aleksander Belniak
Paweł Olędzki
Wiesław Okniński
Przemysław Ostrysz
Janusz Włodkowski
Jarosław Cisak
Łukasz Ducki
Jerzy Płatek
Kamil Banaszek
Karolina Kocak
Jarosław Sidor
Dawid Kachniarz
Michał Furman
Agnieszka Trościańczyk
Roman Jastrzębski
Małgorzata Iwanek
Paweł Komoń
Jarosław Świątek
Paweł Kubiak
Łukasz Głuchowski
Ireneusz Błoński
Karol Michalski
Waldemar Okninski
Zbigniew Niedźwiedź
Michał Wdowiak
Zygmunt Rybak
Mirosław Przesmycki
Krzysztof Jakowiecki
Adam Kublicki
Kamil Zorzałek
Dariusz Mackiewicz
Pawel Kowieski
Wiesław Sarnowski
Leszek Kosieradzki
Karol Rościński
Marcin Szypulski
Agnieszka Szypulska
Leszek Wąsowski
Tomasz Jastrzębski
Andrzej Rybicki
Zbigniew Kopański
Łukasz Wąsowski
Wiesław Żukowski
Ireneusz Deczkowski
Stanisław Przedpełski
Jacek Skorupski
Michał Choroń

Region 11

Przedstawiciel: Paweł Kiełpsz
Łukasz Jędrych
Tomasz Małek
Marcin Makowski
Radosław Walczyk
Sławomir Kowaliński
Kamil Wojtas
Sylwester Nawara
Robert Kolasa
Michał Śmietanka
Jarek Czepiński
Leszek Sergiel
Witold Ledkiewicz
Monika Czekaj
Ewa ZiÓŁek
Mirosław Sobień
Wojciech Stachowicz
Paweł Wąsik
Mariusz Duda
Wioletta Dąbrowa
Tomasz Kowalik
Paweł Zawadzki
Krzysztof Burek
Daniel Domański
Rafał Rak
Wojciech Janas
Mateusz Rutkowski
Karol Tracz
Lukasz Jaworski
Wojciech Biszczak
Dariusz Maciąg
Władysław Dobrodziej
Jolanta Kaluga
Katarzyna Kosmala
Wojtek Ziemka
Tadeusz Tarka
Piotr Główka
Sebastian Krzyspiak
Paweł Baran
Paweł Chmielewski
Jakub Włodarski
Joanna Piszczyńska
Robert Hawryło
Roman Bąk
Halina Kacperczyk
Henryk Kwaśnik
Kamil Śmietanka
Marlena Kołdej
Grzegorz Żmuda
Daniel Kwas
Alicja Jońska
Dariusz Niedbalski
Piotr Cieślik
Grzegorz Kowalczyk
Piotr Grudziński
Adam Oleś

Region 12

Przedstawiciel: Ireneusz Bieliński
Rafał Jamiołkowski
Piotr Przewoźny
Dariusz Rusilowski
Franciszek Wądołowski
Marcin Złotkowski
Wiesław Życzkowski
Leszek Krajewski
Grażyna Todzia
Wiesław Średnicki
Rafał Korycki
Tomasz Renik
Mieczysław Wasilewski
Marcin Chodkowski
Marcin Kienigsman
Marek Obiedziński
Janusz Jankowski
Paweł Pruszkowski
Tomasz Tomaszewski
Karol Szabłowski
Jacek Grabowski
Łukasz Gwardiak
Kazimierz Zdrodowski
Renata Dmochowska
Zbigniew Konopka
Michał Karwowski
Bartosz Wiszowaty
Grzegorz Surowiec
Grzegorz Mioduszewski
Tomasz Kurpiewski
Damian Kania
Grzegorz Świerbutowski
Bogdan Rafałowski
Karol Tomaszewski
Piotr Kryński
Łukasz Maliszewski
Robert Szabrański
Łukasz Staniurski
Rafał Koc
Andrzej Sarnacki
Jarosław Wyszyński

Region 13

Przedstawiciel: Monika Mikicińska
Roman Boruc
Grzegorz Tworkowski
Mariusz Bonik
Martyna Jaszczuk
Piotr Brzozowiec
Tomasz Skrzyński
Piotr Płoński
Jacek Mańkowski
Maciej Hryciuk
Jerzy Jastrzębski
Marcin Żurakowski
Emilia Kozłowska
Mateusz Piskorz
Edyta Zawadzka
Piotr Maleńczuk
Beata Maciejuk
Bartłomiej Sokulski
Mateusz Grodzki
Stefan Motel
Piotr Makaruk
Mariusz Jakubiuk
Mariusz Jakubiuk
Ryszard Stefaniuk
Norbert Kolejko
Marcin Kłopotowski
Andrzej Kalicki
Marek Jaroszuk
Andrzej Kupa
Tomasz Krakowski
Mirosław Łysanowicz
Adam Wysocki
Trusiak Sławomir
Andrzej Haponiuk
Jacek Wydrych
Wiesław Kalinowski
Przemysław Bogucki
Krzysztof Chomański
Katarzyna Konstanciuk
Cezary Nieciecki
Paweł Korol
Osmólska Wioleta
Ireneusz Wasilewski
Radosław Walczuk
Marek Leszko
Andrzej Romaniuk
Jakub Makaruk
Przemysław Kamiński
Paweł Czoboda
Piotr Jakubiuk
Kamil Pietruczuk
Wojciech Babul
Krzysztof Siwek
Grzegorz Szymaniuk
Dariusz Osypiuk
Grzegorz Tarkowski

Region 14

Przedstawiciel: Kamil Struk
Bartłomiej Głąb
Anna Barzał
Grzegorz Sulowski
Konrad Kanaszewski
Dariusz Lipczuk
Tomasz Działa
Marlena Żmuda-Zając
Sylwester Walczak
Arkadiusz Ciołek
Damian Maliszewski
Jarosław Janicki
Maciej Niegardowski
Rafał Hadel
Henryk Tutka
Tomasz Chołody
Paweł Kubina
Grzegorz Furtak
Tomasz Gil
Marcin Fornal
Monika Frankowska
Mariusz Bielak
Arkadiusz Zając
Krzysztof Suchoń
Robert Jaroszyński
Marcin Komornik
Mateusz Borowski
Andrzej Tęcza
Dawid Ważny
Tomasz Szuryga
Przemysław Gawron
Kamil Goździuk
Krzysztof Drozd
Tomasz Kozar
Adrian Kucharski
Jacek Stopyra
Jarosław Bicz
Agnieszka Puszka
Rafał Dziwisz
Tomasz Kuryło
Jerzy Bieniek
Łukasz Glaz
Krzysztof Banaszczuk
Eugeniusz Grzesiński
Andrzej Paździor
Kamil Kawałek
Piotr Figiela
Grzegorz Klimkowicz
Eryk Szabała
Paweł Kowalczyk
Jarosław Terech
Edward Nizioł
Michał Popielec
 
 

Galeria

 

Dokumenty

 
 
 
Najciekawsze informacje z serwisu nawozy.eu na Twojej skrzynce pocztowej.
Proszę wpisać poprawny adres e-mail.
Proszę zalogować się na swoje konto i zmienić ustawienia newslettera.
Potwierdź zapisanie się do newslettera klikając w link w wiadomości wysłanej na Twój adres e-mail.
Nieznany błąd, spróbuj ponownie za chwilę.
Proszę zaznaczyć zgodę.
0
Najciekawsze informacje z serwisu nawozy.eu na Twojej skrzynce pocztowej.
Proszę wpisać poprawny adres e-mail.
Proszę zalogować się na swoje konto i zmienić ustawienia newslettera.





Potwierdź zapisanie się do newslettera klikając w link w wiadomości wysłanej na Twój adres e-mail.




Nieznany błąd, spróbuj ponownie za chwilę.
Proszę zaznaczyć zgodę.