Content

Edycja VIII

zakończona
30.03.2020
-10.04.2020
Edycja VIII
Edycja VIII (zakończona)
Jeżeli kupujesz nawozy z oferty Grupy Azoty i jesteś w stanie okazać Przedstawicielowi Grupy Azoty dokument zakupu nawozów na kwotę min. 1000 zł brutto z okresu od 20 kwietnia 2019 r. do 10 kwietnia 2020, to zgłoś swój udział do VIII edycji Programu Grunt to Wiedza, a Twoje gospodarstwo ma szansę na bezpłatne badanie gleby.
 
 

Rejestracja na nawozy.eu
od 30 marca do 10 kwietnia 2020.

Rejestracja poprzez formularz dostępny na stronie: nawozy.eu 
(chcąc przyspieszyć proces zgłoszenia, zarejestruj się już teraz na nawozy.eu, a w dniach od 30 marca do 10 kwietnia wypełnij tylko formularz do Programu).

Liczba miejsc w Programie Grunt to Wiedza jest ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń!

Z wstępnie zakwalifikowanymi gospodarstwami skontaktują się Przedstawiciele Grupy Azoty. 
Końcowa lista Uczestników zostanie opublikowana po ostatecznej weryfikacji zakwalifikowanych uczestników.

Wyniki badań przekaże osobiści każdemu Uczestnikowi Przedstawiciel Grupy Azoty.

W ramach Programu w akredytowanych Laboratoriach Okręgowych Stacji Chemiczno-Rolniczych przeprowadzone zostanie badanie dostarczonych próbek gleby w zakresie: odczynu gleby pH, fosforu, potasu i magnezu.

Uczestnicy 1-5 edycji mogą ponownie wziąć udział w progamie.

W 14 makroregionach zakwalifikuje się łącznie 210 gospodarstw o powierzchni gruntów od 20 do 50 ha.

W 14 makroregionach zakwalifikuje się łącznie 280 gospodarstw o powierzchni gruntów od 51 do 300 ha.
 

Lista uczestników

 
 
Organizator publikuje listę Uczestników (imię i nazwisko) zakwalifikowanych w programie GRUNT TO WIEDZA.
W ramach Programu - przeprowadzone zostaną badania próbek gleby danego Uczestnika.
 

Region 1

Przedstawiciel: Mirosław Rogowski
Radosław Spytek
Karol Nowak
Wiesław Musiał
Jarosław Góral
Wojciech Bieniek
PaweŁ GwiŹdziel
Tomasz Nosal
Roman Januszewski
Szymon Kośmider
Dariusz Doskocz
Katarzyna Nita
Mirosław Budnik
Kryspin Błaszczyk
Natalia Szulczewski
Łukasz Stankiewicz
Dorota Garbiak
Adam Łuszczki
Bogdan Mastyło
Piotr Makulski
Agnieszka Zenka-Behrendt
Kazimierz Robak
Dom Junak
Kazimierz Garbiak
Jacek Motyl
Arkadiusz Chojecki
Bogdan Kic
Karol Garbiak
Przemysław Gołka
Krystyna Wąsik
Tomasz Żebryk
Krzysztof Wlekły
Paulina Grabowska
Maciej Kapela
Adam Kaczorek
Jarosław Białous

Region 2

Przedstawiciel: Marta Stasiun-Gałandziej
Marcin Hołtra
Robert Suchecki
Adam Kozieja
Emiliajadwiga Dudek
Lesław Kandut
Wiesław Szymczyk
Marian Kaczor
Grzegorz Adamczyk
Ireneusz Bugaj
Wojciech Adamczyk
Kamil Szocik
Bernadeta Cicha
MaŁgorzata Łyszczak
Zuzanna Pietrasik
Andrzej Piwecki
Arkadiusz Baran
Mateusz Biernacki
Mateusz Siekierski
Andrzej Stelmaszek
Piotr Kobak
Edward Wojtkowiak
Paweł Kobak
Gospodarstwo Rolne
Ryszard Poźniak
Bartosz Chorągwicki
Mateusz Waligórski
Zdzisław Janas
Karol Borsukiewicz
Zbigniew Szostak
Paweł Strzemiecki
Stanisław Sarnecki
Magdalena Baranowska
Ryszard Pieniacki
Natalia Wójcik
Jarosław Waligórski

Region 3

Przedstawiciel: Piotr Grabowski
Elżbieta Pyclik
Bertold Moszko
Wilhelm Dragon
Andrzej Komorek
Arkadiusz Maćk?w
Ryszard Kudła
Zygfryd Tomala
Damian Bobowski
Rafał Neuman
Katarzyna Gancarz
Paweł Matziol
Roland Sowada
Piotr Podraza
Szymon Surma
Grzegorz Graczyk
Jerzy Śnieżek
Jakub Nikolajczyk
Jan Kosowski
Marek Dambiec
Bogusław Dorociak
Sebastian Leja
Modest Wojtowicz
Wladysław Habiak
Bartek Gałgański
Jarosław Jankowski
Krzysztof Kubiński
Krzysztof Grabowski
Konrad Radziwiłłowicz
Marcin Bieniaszewski
Dawid Szczęśniak
Roman Gajda
Rafał Piotrowski
Kamil Błaszczyk
Józef Łoziński
Michał Łoziński

Region 4

Przedstawiciel: Michał Kozanecki
Tomasz Mądry
Tomasz Biniewski
Bogusława Jankowska
Mateusz Paszek
Krzysztof Stężycki
Bartłomiej Jakóbczak
Łukasz Marcinkowski
Sławomir Jalowski
Mateusz Matuszczak
Tomasz Stawicki
Sebastian Wieszczeczyński
Marcin Śnitko
Maciej Wiśniewski
Wiesław Jakubowicz
Piotr Kurpik
Sławek Tembłowski
Tomasz Kubera
Edward Kaźmierczak
Kazimierz Zieliński
Wojciech Sołtysiak
Rafał Siemianowski
Michał Paluch
Maciej Nowak
Mariusz Kowalski
Roman Stasiak
Marcin Stopierzyński
Leszek Smuk
Mateusz Dylewski
Mateusz Garbatowski
Iga Kaźmierska
Piotr Borowczyk
Łukasz Piekarski
Magdalena Bosacka
Marcin Marcinkowski
Łukasz Smuk

Region 5

Przedstawiciel: Mariusz Motolko
Jarek Szkołut
Waldemar Karczewski
Jacek Kamiński
Piotr Barański
Łukasz Mykowski
Anna Świeczkowska
Paweł Pokojski
Daniel Szymański
Adrian Pawlak
Krzysztof Kelpin
Kamil Witka
Adam Połomski
Piotr Białobrzeski
Mariusz Gawrysiak
Kamil Skarzyński
Jerzy Rutkowski
Józef Krajnik
Danuta Wójcicka
Kazimierz Krajza
Andrzej Karpiński
Kamil Zawada
Lucjan Ługiewicz
Hubert Buła
Krzysztof Kowalski
Tadeusz Łangowski
Zbigniew Smolarski
Marietta Łangowska-Koziolek
Bartlomiej Leszka
Andrzej Staniszewski
Jan Buć
Łukasz Marchaj
Damian Redmer
Marcin Lipkowski
Mirosław Przybył
Emilia Jeszke

Region 6

Przedstawiciel: Tomasz Gajdowicz
Daniel Topór
Jakub Folwarniak
Łukasz Sędal
Marcin Kusiak
Waldek Karbowski
Łukasz Sałata
Kamil Wojciechowski
Michał Wesołowski
Adam Kotyra
Damian Wierzchowski
Paweł Kręzel
Sławomir Suski
Artur Bora
Paulina Rogulska
Dawid Klesiński
Jacek Grzywacz
Andrzej Pabin
Andrzej Walczak
Katarzyna Chylewska
Maciej Podgórniak
Eugeniusz Jakubowski
Michał Nowacki
Marek Kubasiński
Przemysław Wichliński
Mateusz Maciak
Roman Rogaliński
Krzysztof Olejnik
Witold Brudniak
Arkadiusz Markowski
Karol Pilarski
Lidia Sochacki
Dariusz Kostemski
Szymon Miksa
Agata Stańczyk
Sławomir Rusoń

Region 7

Przedstawiciel: Cezary Przytuła
Jacek Śliwiński
Krzysztof Bratos
Grzegorz Ćwikła
Łukasz Pietrykowski
Wojciech Latos
Mariusz Miś
Marek Kapica
Mariusz Zwolan
Zbigniew Misiak
Radosław Ozimek
Sławomir Sitarz
Stanisław Szumiata
Piotr Mazurek
Michał Kłonica
Grzegorz Młynarczyk
Rafał Ortyl
Grzegorz Chudzicki
Krzysztof Żywot
Mariusz Morawski
Barbara Matuszak
Paweł Szewera
Dariusz Kaźmierczuk
Dariusz Buczek
Kamil Pietnowski
Waldemar Kuźmiński
Krzysztof Grzyb
Patryk Mroczek
Daniel Dolanowski
Damian Unifantowicz
Krzysztof Bałka
Andrzej Sławiński
Andrzej Szwanc
Joanna Chałat
Marek Trybalski
Adam Szponar

Region 8

Przedstawiciel: Grzegorz Kuropatnicki
Włodzimierz Piskorski
Agata Konior
Krystian Cupiał
Jadwiga Piękoś
Helena Oczadło
Norbert Ficoń
Ryszard Owsiak
Marcin Karlik
Karol Lis
Jadwiga Pezda
Adam Feruga
Paweł Sojka
Michał Wieczorek
Łukasz Sikora
Radosław Stańczyk
Michał Kornaus
Marcel Jenrysik
Jakub Szot
Paweł Stączek
Marek Nycek
Mateusz Chomina
Miłosz Małota
Andrzej Pysik
Jacek Machura
Bernard Sklorz
Filip Patro
Rafał Wiesławski
Tomasz Brodowicz
Piotr Świdziński
Grzegorz Synowiec
Łucja Mizera
Wioletta Maślaniec
Kacper Mizera
Mateusz Studniczek
Krzysztof Moskowicz

Region 9

Przedstawiciel: Monika Mikicińska
Kazimierz Rutkowski
Tomasz Jakimiuk
Maciej Mężyński
Mariusz Janczewski
Robert Radziszewski
Sławomir Szczebiot
Robert Tekień
Józef Zawadzki
Marek Mojkowski
Daniel Kotowski
Daniel Kacner
Konrad Kazimierczak
Ireneusz Drobotko
Ryszard Mioduszewski
Marian Gliński
Andrzej Kowalewski
Mateusz Bukrewicz
Dawid Żoch
Andrzej Monachowicz
Michał Gnatowski
Łukasz Kujawa
Szymon Poniatowski
Jan Choiński
Cyprian ŚwiĘcki
Józef Łuniewski
Robert Parzonko
Michał Korszak
Mateusz Osmolski
Piotr Dąbrowski
Tadeusz Koc
Leszek Kordaczuk
Mirosław Zabrocki
Krzysztof Chodakowski
Paweł Golonko
Tadeusz Falkowski

Region 10

Przedstawiciel: Marcin Matejuk
Dariusz Borkowski
Dariusz Nurzyński
Patryk Wysokiński
Ewelina Kryńska
Paweł Dmowski
Jacek Gałaguz
Piotr Ołdakowski
Kacper Demczuk
Daniel Kurowski
Andrzej Więsak
Hubert Oszkiel
Dominik Górzyński
Pawel Grochowski
Mirosław Księżopolski
Wojciech Sękal
Zbigniew Strus
Sławomir Głuchowski
Marcin Mitrowski
Andrzej Kamiński
Marcin Zawadzki
Janusz Zieliński
Piotr Wrzosek
Ireneusz Dmowski
Karol Kobyliński
Bartłomiej Błoński
Marek Rozbicki
Robert Sadkowski
Jolanta Wileńska
Krzysztof Makowiecki
Marcin Kalicki
Marcin Witowski
Edward Kokoszka
Damian Górski
Rafał Skorupka
Jakub Grasiak

Region 11

Przedstawiciel: Paweł Kiełpsz
Tomasz Jaworski
Maciej Stasiak
Paweł Kępka
Marek Pękala
Piotrek Żak
Hubert Krzemień
Mateusz Niedbalski
Paweł Szafrański
Klaudia Świerszcz
Sebastian Susło
Daniel Susło
Ewa Kupiec
Sławek Bachanek
Paweł Małek
Adrian Wąsik
Maciej Musiałek
Grzegorz Rusiecki
Piotr Lizner
Wojciech Kołodziejczyk
Rafał Postoj
Rafał Kawecki
Jacek Bakiera
Łukasz Kozoduj
Marcin Strózik
Anna Szymkiewicz
Ryszard Piasecki
Kazimierz Jędrych
Michał Saramański
Dariusz Podgajny
Jakub Stawiarski
Tomek Czerwiński
Krzysztof Gawlik
Alina Podgajny
Łukasz Piekara
Dorota Ziomek

Region 12

Przedstawiciel: -
Dariusz Raczyła
Marek Sapieszko
Łukasz Zieliński
Kamil Piwowarski
Szymon Zaśkiewicz
Łukasz Górski
Marek Stankiewicz
Wojciech Lutkiewicz
Paweł Grabowski
Adam Krasiński
Radosław Karwowski
Zdzisław Szparkowski
Maciej Kołos
Michał Dyczewski
Raimund Szlaużys
Jarosław Cholewicki
Łukasz Całkowski
Wojciech Rubin
Andrzej Kuriata
Tomasz Kuriata
Artur Deszczyński
Błażej Kosakowski
Karolina Zagórska
Jarosław Świerzbin
Bartłomiej Tomaszewski
Jacek Kwakowicz
Witold Berneckagrażyna
Piotr Klimaszewski
Jacek Zawadzki
Felicjan Pietkiewicz
Michał Kubeł

Region 13

Przedstawiciel: Łukasz Szczepanik
Stanisław Wielgat
Józef Maślany
Łukasz Stanowski
Jarosław Burliński
Mateusz Zabrocki
Waldemar Częścik
Piotr Lenarcik
Bartłomiej Gawiński
Damian Adamczyk
Michał Niedziałkowski
Rafał Grzęda
Michał Brodowski
Dominik Suski
Ireneusz Wyszyński
Adrian Motak
Paweł Gankowski
Rafał Bombała
Jan Tomasz Plata
Dariusz Wilkowski
Artur Daniszewski
Witold Adamczyk
Miłosz Burasiński
Krzysztof Nowak
Adam Adamkowski
Kamil Gutowski
Jarosław Szteindór
Michał Zakrzewski
Stanisław Pszczółkowski
Łukasz Dziełakowski
Mateusz Grzybowski
Tomasz Żebrowski
Michał Stępniewski
Piotr Modzelewski
Rafał NiesŁuchowski
Dominik Tomaszewski

Region 14

Przedstawiciel: Kamil Struk
Bartłomiej Romaniuk
Paweł Baltyn
Grażyna Wróblewska
Tomasz Szuciak
Kamil Książek
Paweł Piszcz
Lukasz Bereza
Leszek Luszawa
Bogdan Władyczuk
Maciej Nazarewicz
Jerzy Marton
Arkadiusz Cieślik
RadosŁaw Czernik
Ryszard Lewicki
Stanisław Grzesiak
Małgorzata Bartnik
Piotr Iwaszko
Adrian Kałkus
Andrzej Sakowicz
Łukasz Czech
Sławomir Mazurek
Piotr Piłat
Sebastian Węcławek
Tomasz Chromczak
Sławomir Romaniuk
Norbert Zając
Jacek Stopa
Tomasz Siwek
Kamil Niedźwiedź
Zymunt Kisiel
Sebastian Skorek
Sławomir Kutkiewicz
Marek Koza
Jarosław Goławski
Adam Demianiuk
 
 

Dokumenty

 
 
 
Najciekawsze informacje z serwisu nawozy.eu na Twojej skrzynce pocztowej.
Proszę wpisać poprawny adres e-mail.
Proszę zalogować się na swoje konto i zmienić ustawienia newslettera.
Potwierdź zapisanie się do newslettera klikając w link w wiadomości wysłanej na Twój adres e-mail.
Nieznany błąd, spróbuj ponownie za chwilę.
Proszę zaznaczyć zgodę.
0
Najciekawsze informacje z serwisu nawozy.eu na Twojej skrzynce pocztowej.
Proszę wpisać poprawny adres e-mail.
Proszę zalogować się na swoje konto i zmienić ustawienia newslettera.





Potwierdź zapisanie się do newslettera klikając w link w wiadomości wysłanej na Twój adres e-mail.




Nieznany błąd, spróbuj ponownie za chwilę.
Proszę zaznaczyć zgodę.