Nie masz konta?

Nie czekaj, dołącz do nas już dzisiaj! Załóż darmowe konto i ciesz się pełnym dostępem do serwisu nawozy.eu, który poświęcony jest tematyce nawozów i nawożenia. Rejestracja jest bezpłatna, zajmie Ci najwyżej kilka minut i zapewni pełny dostęp do serwisu, w tym:

  • Wysokiej jakości artykuły eksperckie

  • Możliwość zadawania pytań ekspertom

  • Pełny dostęp do specjalistycznej prognozy pogody

  • Dostęp do archiwum notowań cen płodów rolnych

Rejestracja Z Facebook

Rejestracja tradycyjna

* pola wymagane


Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
Podany adres e-mail jest już zarejestrowany w naszej bazie.
Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
Proszę podać hasło.
Źle powtórzyłeś hasło.
Proszę podać imię.
Proszę wybrać województwo.
Proszę wybrać powiat.

Newsletter i materiały promocyjne

 

Zamów nasz
newsletter i bądz zawsze na bieżąco!

Zawiera on ciekawe artykuły dotyczące nawozów i nawożenia, nawości, pogodę rolniczą, notowania płodów rolnych, aktualne promocje oraz ofertę Grupy Azoty. Za jego wysoką jakość odpowiadają nasi eksperci. Jeżeli jednak nie będzie spełniał Twoich oczekiwań, w każdej chwili będziesz mógł z niego zrezygnować
(zobacz przykładowy newsletter).

  • Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym w szczególności na podane przeze mnie adresy email, przez Współadministratorów, w tym na otrzymywanie cyklicznego newslettera od Współadministratorów.


Współadministratorami Państwa danych osobowych są następujące spółki z Grupy Azoty:
  • Grupa Azoty S.A. z siedzibą w Tarnowie pod adresem Tarnów 33-101, ul. Kwiatkowskiego 8;
  • Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu pod adresem Kędzierzyn Koźle 47-220, ul. Mostowa 30A;
  • Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. z siedzibą w Policach pod adresem Police 72-010, ul. Kuźnicka 1;
  • Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A. z siedzibą w Puławach pod adresem Puławy 24-110, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13;
  • Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych "Fosfory" sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku pod adresem Gdańsk 80-550, ul. Kujawska 2

(dalej „Współadministratorzy”).

W przypadku wyrażenia przez Państwa zgód marketingowych, mogą Państwo wycofać zgodę w każdym czasie poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej www.nawozy.eu/kontakt.html lub kontakt ze Współadministratorami w sposób wskazany poniżej, przy czym wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Celem przetwarzania Państwa danych osobowych jest m.in. wykonanie umowy pomiędzy Państwem a Współadministratorami w zakresie korzystania z serwisu internetowego https://www.nawozy.eu, jak również marketing bezpośredni produktów i usług Współadministratorów, odbywający się za pomocą poczty elektronicznej lub wiadomości SMS w zależności od tego, na jaką formę marketingu wyrazili Państwo zgodę.

Współadministratorzy przetwarzają dane identyfikacyjne i kontaktowe podane przez Państwa w trakcie zakładania konta użytkownika w serwisie internetowym www.nawozy.eu, tj. adres e-mail, imię i nazwisko, adres zamieszkania, płeć, rok urodzenia, numer telefonu, zdjęcie, dane dotyczące gospodarstwa, zużycia nawozów, produkcji roślinnej oraz innej produkcji.

Mają Państwo prawo do żądania od Współadministratorów dostępu do swoich danych osobowych, a także do domagania się ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Współadministratorzy ustalili, na podstawie łączącej ich umowy o współadministrowaniu, której zasadnicza treść dostępna jest na stronie internetowej https://www.nawozy.eu/ochronadanychosobowych.html, że punktem kontaktowym w zakresie ochrony Państwa danych osobowych jest Grupa Azoty S.A.

Mogą Państwo skorzystać z powyższych uprawnień kierując stosowne pismo na adres: ul. E. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów, wraz z dopiskiem „nawozy.eu”, wysyłając e-mail na adres inspektora ochrony danych Grupy Azoty S.A.: IOD.tarnow@grupaazoty.com lub wysyłając zapytanie poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej https://www.nawozy.eu/kontakt.html.

Pełna treść Polityki prywatności, zawierająca wszelkie informacje wymagane na podstawie przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, dostępna jest pod adresem https://nawozy.eu/politykaprywatnosci.html.

Musisz zaakceptować zgodę.

Zgoda na bezpłatny newsletter.

Musisz zaakceptować zgodę.

Musisz zaakceptować zgodę.