Zapytaj eksperta

Poznaj naszych ekspertów i zadaj im pytanie

bg Artyszak

dr inż. Agnieszka Krawczyk

480odpowiedzi
263 artykuły

Jestem absolwentką Wydziału Rolniczego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz dr nauk rolniczych w zakresie agronomii. Posiadam również ukończone Studia Podyplomowe w zakresie Integrowanych Technologii Produkcji Roślinnej. Od 2002 roku pracuje w Opolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Łosiowie.

Moja praca zawodowa skupia się głównie na działaniach zmierzających do poprawy efektywności i konkurencyjności gospodarstw prowadzących produkcję roślinną i zwierzęcą. Zajmuje się zagadnieniami związanymi z technologią produkcji roślin oraz systemami integrowanej produkcji.

Wspólnie z współpracownikami prowadzę 20 ha pole doświadczalne na którym zlokalizowane są doświadczenia w zakresie Porejestrowego Doświadczalnictwa Odmianowego i Rolniczego (PDOiR), a także demonstracje odmian roślin, doświadczenia z zastosowaniem różnych form i dawek nawozów mineralnych oraz stosowaniem ś.o.r. z różnych grup chemicznych.

nawozy.eu polecają

charakterystyka ogólna, wymagania glebowe i pokarmowe, wybór nawozu, pogoda, notowania

 

Pszenica w Paryżu najdroższa od 7 miesięcy

W ubiegłym tygodniu notowania zbóż na giełdowym rynku zmieniały się w różnym kierunku. W Unii Europejskiej drożała pszenica, a taniała kukurydza, z kolei w Stanach Zjednoczonych na odwrót – malały ceny pszenicy, a rosły kukurydzy.

Zboża
Kwidzyn
wtorek, 28 Marzec 2017
umiarkowane zachmurzenie
8°C
5°C
min
11°C
max
Nawożenie upraw

Użytki zielone
Skład botaniczny runi użytków zielonych zależy od czynników środowiskowych