Content

Zapytaj eksperta

Poznaj naszych ekspertów i zadaj im pytanie

Maincontent

bg

dr inż. Agnieszka Krawczyk

1178odpowiedzi
354 artykuły

MOGĘ CI W CZYMŚ POMÓC?

Masz pytanie dotyczące nawozów lub nawożenia? Szukasz porady?

Ilość pytań do ekspertów, które możesz jeszcze zadać w tym miesiącu: 2

* Wymagane pole
Wyślij do mnie swoje pytanie
Jestem absolwentką Wydziału Rolniczego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz dr nauk rolniczych w zakresie agronomii. Posiadam również ukończone Studia Podyplomowe w zakresie Integrowanych Technologii Produkcji Roślinnej. Od 2002 roku pracuje w Opolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Łosiowie.

Moja praca zawodowa skupia się głównie na działaniach zmierzających do poprawy efektywności i konkurencyjności gospodarstw prowadzących produkcję roślinną i zwierzęcą. Zajmuje się zagadnieniami związanymi z technologią produkcji roślin oraz systemami integrowanej produkcji.

Wspólnie z współpracownikami prowadzę 20 ha pole doświadczalne na którym zlokalizowane są doświadczenia w zakresie Porejestrowego Doświadczalnictwa Odmianowego i Rolniczego (PDOiR), a także demonstracje odmian roślin, doświadczenia z zastosowaniem różnych form i dawek nawozów mineralnych oraz stosowaniem ś.o.r. z różnych grup chemicznych.

nawozy.eu polecają

charakterystyka ogólna, wymagania glebowe i pokarmowe, wybór nawozu, pogoda, notowania

upload/newsy/5652/grapes-3555214-1280_nmedium.jpg

Światowa produkcja winogron stołowych wzrośnie o 1,1 mln ton

Światowa produkcja winogron stołowych w sezonie 2021/22. wzrośnie o 1,1 mln ton do 25,6 mln ton dzięki uprawom w Chinach, przy czym eksport wyniesie 3,7 mln ton ze względu na wznowienie dostaw z Chile po ulewnych deszczach w sezonie 2020/21.

Owoce
Gozdowo
wtorek, 25 Styczeń 2022
1°C
1°C
min
2°C
max
upload/nawozenie/18/owies_medium.jpg
Nawożenie upraw

Owies
Nie jest wrażliwy na niskie temperatury i kiełkuje w temperaturze 2-3ºC
0