Content

PRZEDSTAWICIELE TERENOWI

Znajdź przedstawiciela
Proszę podać co najmniej 3 znaki.
Mirosław Rogowski
Telefon: 723-186-854
E-mail: Miroslaw.Rogowski@grupaazoty.com
Obsługiwane województwa: Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie,

Obsługiwane województwa: Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie,




Marta Stasiun-Gałandziej
Telefon: 724-340-096
E-mail: Marta.Stasiun-Galandziej@grupaazoty.com
Obsługiwane województwa: Dolnośląskie, Lubuskie,

Obsługiwane województwa: Dolnośląskie, Lubuskie,




Piotr Grabowski
Telefon: 724-340-093
E-mail: Piotr.Grabowski@grupaazoty.com
Obsługiwane województwa: Dolnośląskie, Opolskie,

Obsługiwane województwa: Dolnośląskie, Opolskie,




Michał Kozanecki
Telefon: 724-340-102
E-mail: Michal.Kozanecki@grupaazoty.com
Obsługiwane województwa: Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie,

Obsługiwane województwa: Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie,




Mariusz Motolko
Telefon: 724-340-099
E-mail: Mariusz.Motolko@grupaazoty.com
Obsługiwane województwa: Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie,

Obsługiwane województwa: Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie,




Tomasz Gajdowicz
Telefon: 519-501-249
E-mail: Tomasz.Gajdowicz@grupaazoty.com
Obsługiwane województwa: Kujawsko-Pomorskie, Łódzkie, Wielkopolskie,

Obsługiwane województwa: Kujawsko-Pomorskie, Łódzkie, Wielkopolskie,




Cezary Przytuła
Telefon: 724-340-121
E-mail: Cezary.Przytula@grupaazoty.com
Obsługiwane województwa: Lubelskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie,

Obsługiwane województwa: Lubelskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie,




Grzegorz Kuropatnicki
Telefon: 785-780-614
E-mail: Grzegorz.Kuropatnicki@grupaazoty.com
Obsługiwane województwa: Małopolskie, Podkarpackie, Śląskie,

Obsługiwane województwa: Małopolskie, Podkarpackie, Śląskie,




Łukasz Szczepanik
Telefon: 724-340-124
E-mail: Lukasz.Szczepanik@grupaazoty.com
Obsługiwane województwa: Mazowieckie,

Obsługiwane województwa: Mazowieckie,




Marcin Matejuk
Telefon: 519-501-211
E-mail: Marcin.Matejuk@grupaazoty.com
Obsługiwane województwa: Mazowieckie,

Obsługiwane województwa: Mazowieckie,




Paweł Kiełpsz
Telefon: 724-340-092
E-mail: Pawel.Kielpsz@grupaazoty.com
Obsługiwane województwa: Lubelskie, Mazowieckie, Świętokrzyskie,

Obsługiwane województwa: Lubelskie, Mazowieckie, Świętokrzyskie,




Monika Mikicińska
Telefon: 724-340-101
E-mail: Monika.Mikicinska@grupaazoty.com
Obsługiwane województwa: Mazowieckie, Podlaskie,

Obsługiwane województwa: Mazowieckie, Podlaskie,




Kamil Struk
Telefon: 724-340-097
E-mail: Kamil.Struk@grupaazoty.com
Obsługiwane województwa: Lubelskie,

Obsługiwane województwa: Lubelskie,




nawozy.eu polecają

charakterystyka ogólna, wymagania glebowe i pokarmowe, wybór nawozu, pogoda, notowania

Pszenżyto
czwartek, 24 Wrzesień 2020
Ikonka Pszenżyto
+1%
694
/images/notowania/box/wzrost.png
na targowiskach
upload/harmonogram/7/pszenzyto-ozime-01_medium.jpg
Harmonogramy nawożenia

Pszenżyto ozime
upload/art/1198/img-5715_nmedium.jpg

P czy P2O5, K czy K2O, S czy SO3?

Obliczając bilans składnika pokarmowego, należy wziąć pod uwagę kilka czynników: zasobność gleby, zawartość pierwiastka w plonie roślin, w nawozach naturalnych i organicznych oraz resztkach pożniwnych wprowadzonych do gleby, dla niektórych pierwiastków istotne znaczenie mają też naturalne dopływy i straty składnika (np. opady atmosferyczne, wymywanie, erozja).

Informacje
upload/nawozenie/19/ziemniak_medium.jpg
Nawożenie upraw

Ziemniak
Ziemniak lubi ciepłą pogodę z niezbyt wysokimi, ale równomiernymi opadami
Najciekawsze informacje z serwisu nawozy.eu na Twojej skrzynce pocztowej.
Proszę wpisać poprawny adres e-mail.
Proszę zalogować się na swoje konto i zmienić ustawienia newslettera.
Potwierdź zapisanie się do newslettera klikając w link w wiadomości wysłanej na Twój adres e-mail.
Nieznany błąd, spróbuj ponownie za chwilę.
Proszę zaznaczyć zgodę.
0
Najciekawsze informacje z serwisu nawozy.eu na Twojej skrzynce pocztowej.
Proszę wpisać poprawny adres e-mail.
Proszę zalogować się na swoje konto i zmienić ustawienia newslettera.





Potwierdź zapisanie się do newslettera klikając w link w wiadomości wysłanej na Twój adres e-mail.




Nieznany błąd, spróbuj ponownie za chwilę.
Proszę zaznaczyć zgodę.